Buhalterinė apskaita ir finansų tvarkymas

Buhalterinė apskaita, įmonės antspaudas

Padedame įmonėms vesti buhalterinę apskaitą ir nuolatos prižiūrime įmonės finansus, mūsų didelę patirtį turintys buhalteriai ne tik sutvarkys apleistą ar einamą buhalterinę apskaitą, bet ir visada padės, patars ir atsakys į visus Jums kilančius klausimus dėl įmonės finansų tvarkymo, leidimų, dokumentų tvarkymo ir t.t.

Mūsų buhalteriai padės Jums su buhalterine apskaita, darbo užmokesčio apskaita, darbuotojų atostoginių apskaičiavimu ir jų registravimu apskaitoje, ilgalaikio turto apskaita, paskolų apskaita, darbuotojų įdarbinimo ir atleidimo klausimais, mokesčių apskaičiavimu ir registravimu apskaitos programose, įmonių apleistos buhalterijos sutvarkymu, kasos orderio dokumentų išrašymu ir registravimu apskaitos programose, personalo apskaita.

Už Jus paruošime metinės finansinės atskaitomybės dokumentus, bei gyventojų pajamų deklaraciją. Galime Jus atstovauti VMI, SODROS ir kitais klausimais.

Įmonės antspaudas:

Antspaudas naudojamas įmonėse arba institucijose, todėl įmonei vienokiu ar kitokiu būdu rekomenduojama antspaudą pasigaminti. Net jei įmonė ir planuoja turėti antspaudą, tačiau daugelyje institucijų (pvz.: bankai), galima nurodyti, kad tvirtinant dokumentus jis nebus naudojamas. Jei naujai įkurta įmonė pageidauja turėti antspaudą, mes galime sutaupyti Jūsų laiką ir jį pagamanti už jus pagal Jūsų nurodytą dizainą ar simboliką. Kreipkitės telefonu +370 644 444 69 ir mes Jums padėsime visais antspaudų gamybos ir sukūrimo klausimais.
Norint užsakyti antspaudą įmonei mums reikės įmonės registracijos pažymėjimo ir įgaliojimo jį užsakyti ir atsiimti.

Svarbu įsiminti:

  • Jei norite naudoti antspaudą su Valstybės ar savivaldybės herbu – papildomai reikia gauti leidimą iš policijos.
  • Įmonių veikloje naudojami antspaudai turintys juridinę galią yra tik apvalūs.
  • Jei bus reikalingas kitokio tipo antspaudas (informacinis, datos ir pan.), jį taip pat galime užsakyti.
  • Įmonių antspaudai gali būti pagaminami per vieną parą arba skubos tvarka – tą pačią dieną.
  • Su LR antspaudų apyvartos įstatymu galite susipažinti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį:

    Atspaudų apyvartos įstatymas