Įmonės registracijos adresas kaimo vietovėje

Įmonės steigimas kaime ar jos registracijos adresas kaimo vietovėje yra svarbus etapas įmonės plėtros plane. Dauguma naujų ar besiplečiančių įmonių mielai steigia savo verslo atstovybes, biurus, buveinės adresus ir registracijos adresus Lietuvos kaime ir kaimo vietovėse. O senos įmonės jau turinčios įmonės buveinės adresą gali lengvai jį pasikeiti į Lietuvos kaime esančius mūsų biurus ir adresus. Todėl mes pasirūpinome, kad Jūs gautumėte vieną iš didžiausių pasirinkimų įmonės registracijos adresų Lietuvos kaimo vietovėse.
Mūsų siūlomi adresai Lietuvos kaimuose ir kaimo vietovėse yra ir su siuntų priimimu, ir su pašto paslauga, ir su administratorės paslauga ir su registruotų laiškų atsiimimu, tačiau galime pasiūlyti ir registracijos adresų be pašto dėžutės ar be administratorės paslaugų. Taip pat galime pakabinti pašto dėžutę su Jūsų įmonės atributika pasirinktame įmonės adrese ar net reklaminę iškabą. Mūsų kaimo vietovėse turimi įmonės registracijos adresai yra mūsų nuosavybė, todėl galime per itin trumpą laiką paruošti Jums dokumentus ar juos pasirašyti Registrų centre elektroniniu parašu tik per 15 min. Notaro patvirtintas dokumento formas pasirašome tą pačią darbo dieną ir išduodame patalpų savininko sutikimą registruoti įmonės registracijos adresą Jūsų įmonei iki 1-2 darbo dienų.

Alytaus r.;
Šalčininkų r. – kaimo vietovėje, administracinės paskirties patalpose;
Šakių r. – kaimo vietovėje, administracinės paskirties patalpose;
Šiauliuose – Tilžės g.;
Panevėžyje – Marijonų g.;
Radviliškio r. – kaimo vietovėje registracijos adresas įmonei administracinės paskirties patalpose;
Raseinių r. – Ariogala;
Kelmės r.;
Lazdijų r.;
Utenoje ir Utenos raj., Pakalnių km.;
Ukmergės r. – kaimo vietovėje, administracinės paskirties patalpose;

turime ir kituose miesteliuose patalpų, kuriuos nuolatos atnaujiname, todėl smulkesnę informaciją suteiksime telefonu arba el.paštu.

Kreipkitės telefonu +370 644 444 69 arba el.paštu info(a)ofisas.lt.
Kitos įmonės registracijos adresui tinkančių patalpų adresai ir savivaldybės, kuriose galime Jums suteikti adresus:

Išsamią įmonės registracijos ir buveinės adreso keitimo procedūrą kaimo vietovėje rasite čia: https://www.ofisas.lt/imones-registracijos-adresas-vilniuje-kaune-klaipedoje/kaip-pakeisti-imones-registracijos-ir-buveines-adresa/.