Kaip pakeisti įmonės registracijos ir buveinės adresą?

Įmonės registracijos ir buveinės adreso keitimo procedūra:

Šiandien aptarsime labai dažnai mūsų klientų užduodamą klausimą, kaip ir kur Registrų centro savitarnos svetainėje RegistruCentras.lt/savitarna/ pasikeisti jau esamą ar naujai steigiamos įmonės registracijos arba buveinės adresą?

Visų pirma Jums reikės prisijungti prie svetainės RegistrųCentras.lt su savo įmonės prisijungimais, tai gali būti per elektroninius valdžios vartus, el. parašą arba Jūsų naudojamą banką ir iš viršuje esančios savitarnos paslaugų juostos pasirinkti JAR – „Juridinių asmenų registras“ mėlyname fone esantį užrašą, o tolimesni žingsniai būtų tokie:
1. Kairėje meniu juostoje pasirenkame „Juridinio asmens prašymai“.
2. Iš šio meniu išsiskleidžiančio sąrašo pasirenkame „Prašymas keisti juridinio asmens duomenis ir dokumentus“.
3. Centre atsiradusiame meniu „Keičiami duomenys“, mes galime pasirinkti ką norime pakeisti savo įmonėje t.y. steigimo dokumentus, pagrindinius duomenis (telefonas, elektroninis paštas ir kt.), juridinio asmens buveinę, vienintelį akcininką, vadovą, organus, prokūrą ar teisinio statuso įregistravimą. Renkamės trečiąją eilutę „Juridinio asmens buveinė“.

1 pav. Įmonės buveinės adreso keitimo procedūra

Naujame atsidariusiame lange, pamatysite tris pagrindinius žingsnius, kuriais vadovaujantis ir pakeisime įmonės registracijos/buveinės adresą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitose mūsų patalpose:
1. Pagal mūsų patalpų duotus duomenis ar tai būtų patalpų unikalus numeris, ar įmonės registracijos adresas Jūs turėsite iš sąrašo „Prašymo objektas“ pasirinkti arba objekto paiešką pagal patalpų unikalųjį numerį, arba pagal buveinės objekto adresą.*
2. Žemiau esančiame punkte „Buveinės patalpų savininkai“ turėsite pasirinkti mygtuką „Pridėti“ ir atsiradusiame lange suvesti mūsų duomenis, kuriuos visada parašome užsakant įmonės registracijos adreso keitimo paslaugą, nes esame patalpų savininkai.
3. Suvedę įmonės registracijos ar buveinės patalpų duomenis (adresą arba unikalųjį numerį), bei patalpų savininką, Jūs turėsite paspausti „Tęsti“ ir perėjus prie kito žingsnio „Dokumentų pasirašymas“ informuoti mūsų darbuotoją, kad elektroniniu būdu pasirašytume Jūsų įmonės registracijos arba buveinės adreso įregistravimą mūsų patalpose.

2 pav. Įmonės registracijos adreso keitimas

* – renkantis patalpas įmonės buveinės adresui pagal patalpų adresą, reikės iš naujame lange „Nekilnojamojo turto objekto paieška“ susivesti mūsų pateiktą patalpų adresą įmonės registracijos suteikimui:
1. Savivaldybė.
2. Gyvenamoji vieta.
3. Gatvė.
4. Namo numeris.
5. Buto numeris.
6. Ir spaudžiame mygtuką „Ieškoti“, naujame sąraše atsiras mūsų suteiktų gyvenamųjų arba komercinių patalpų adresas, kuri ir pasirinksite.

3. pav. Įmonės registracijos adreso pasirinkimas