Įmonės registracijos adresas Kaune

Įmonės buveinės adresas Kaune nuo 19 Eur

Įmonės buveinės adreso suteikimas Kaune

Kaunas yra Lietuvos laikinoji sostinė antras pagal dydį Lietuvos miestas, kuris yra labai patogioje vidurio Lietuvos vietoje, todėl dauguma verslų ir įmonių mielai steigia savo verslo atstovybes, biurus, buveinės adresus ir registracijos adresus Kaune. O senos įmonės jau turinčios įmonės buveinės adresą gali lengvai jį pasikeiti į Kaune esančius mūsų biurus ir adresus. Todėl mes pasirūpinome, kad Jūs gautumėte vieną iš didžiausių pasirinkimų įmonės registracijos buveinių adresų Kaune. Mūsų teikiami adresai įmonėms yra ne tik Kauno miesto centro senamiestyje Laisvės alėjoje, bet ir Dainavos ar Petrašiūnų rajonuose. Mūsų siūlomi adresai Kaune yra ir su siuntų priimimu, ir su administratorės paslauga ir su registruotų laiškų atsiimimu, tačiau galime pasiūlyti ir registracijos adresų be pašto dėžutės ar be administratorės paslaugų. Taip pat galime pakabinti pašto dėžutę su Jūsų įmonės atributika pasirinktame įmonės adrese ar net reklaminę iškabą. Mūsų siūlomi adresai Kaune yra su ir be siuntų priimimu, tačiau galime pasiūlyti registracijos adresą Kaune ir be pašto dėžutės arba pakabinti pašto dėžutę tik Jūsų įmonei! Mūsų Kaune turimi įmonės registracijos adresai yra mūsų nuosavybė, todėl galime per itin trumpą laiką paruošti Jums dokumentus ar juos pasirašyti Registrų centre elektroniniu parašu tik per 15 min. Notaro patvirtintas dokumento formas pasirašome tą pačią darbo dieną ir išduodame patalpų savininko sutikimą registruoti įmonės registracijos adresą arba buveinės adresą Jūsų įmonei iki 1-2 darbo dienų.

Įmonės registracijos adreso suteikimo kainos Kaune: 

Chemijos g. – 29 EUR metams su pašto paslauga pagal BDAR arba galimas pilnas pašto administravimas su virtualios administratorės paslauga 9 Eur/ mėn.
Kukučių g. – 29 EUR metams su pašto paslauga pagal BDAR arba galimas pilnas pašto administravimas su virtualios administratorės paslauga 9 Eur/ mėn.
Laisvės al. – 149 EUR metams, įskaičiuotos pašto paslaugos pagal BDAR.
Partizanų g. – 99 EUR metams be pašto paslaugos.

Kreipkitės telefonu +370 644 444 69 arba parašykite mums info@ofisas.lt.

Registracijos adresų kainos nurodytos be PVM. Išsamią įmonės registracijos ir buveinės adreso keitimo procedūrą rasite čia: https://www.ofisas.lt/imones-registracijos-adresas-vilniuje-kaune-klaipedoje/kaip-pakeisti-imones-registracijos-ir-buveines-adresa/.