ĮMONĖS REGISTRACIJOS ADRESAS

Įmonės registracijos adresas Jūsų įmonei:

Registruojant bet kokios rūšies juridinį asmenį arba įmonę būtina nurodyti jos įmonės registracijos adresą arba adresą įmonės buveinei. Jei nekilnojamas turtas, kuriame norima registruoti įmonę priklauso ne steigėjui, o kitam savininkui, arba yra užstatytas bankui, tada reikia gauti patalpų savininko sutikimą. Mūsų įmonės darbuotojai padės ir paaiškins visus niuansus susijusius su įmonės registracijos adreso keitimo procedūra. Paskambinkite mums +370 644 444 69 arba parašykite el.paštu info@ofisas.lt.

Jei neturite vietos, kur galima registruoti naująją įmonę, mūsų įmonė gali padėti ir suteikti įmonės buveinės adresą. Už atitinkamą kainą suteikiame įmonės registracijos adresą PASIRINKITE: 
1. Vilniuje adresų sąrašas čia – kaina nuo 19 EUR;
2. Kaune adresų sąrašas čia – kaina nuo 19 EUR;
3.
Klaipėdoje adresų sąrašas čia – kaina nuo 19 EUR;
4. Miestuose ir kaimo vietovėje adresų sąrašas čia, bei kurortuose kaip Nida ar Palanga. Galime suteikti net ir komercinės ar administracinės paskirties įmonės registracijos adresus Lietuvoje, sutvarkome reikalingus leidimus ir dokumentus. Pagal atskirą susitarimą, galime suteikti registracijos adresus ir kituose Lietuvos miestuose bei kaimuose, o taip pat kiekvienu mūsų suteiktu adresu galėsite gauti visą Jums siunčiamą pašto krespondenciją, siuntas, dokumentus ar net registruotus laiškus! Mūsų suteikiami registracijos adresai įmonėms yra mūsų nuosavybė, todėl nėra įkeisti bankui ar kitai finansinei institucijai ir neturi jokių hipotekos ar arešto įrašų. Kadangi šie adresai priklauso mums, mes Jums įmonės registracijos adresus galime užsiregistruoti per 15 min. nuotoliniu būdu (elektroniniu parašu), paskambinę mums į biurą/ofisą +370 644 444 69 arba parašę el.paštu INFO@OFISAS.LT.

▼ Jei įmonę steigiate elektroniniu būdu Registrų centro savitarnos sistemoje, sutikimą registruoti Jūsų įmonę pasirašysime elektroniniu parašu per 15 min.
▼ Jei naują įmonę registruojate su notaro tvirtinimu arba keičiate senos įmonės buveinės adresą rengdami popierinę JAR-1 formą, įteiksime tradicinį sutikimą popierinėje formoje.

Svarbu:

Įmonės registracijos adresas – tai oficialus įmonės adresas naudojamas oficialių įstaigų registruose. Jis neprivalo sutapti su Jūsų įmonės biuro, padalinio, ar darbo vietos adresu. Visada galite įsigyti atskirą pašto dėžutę korespondencijai, ar turėti biurą, kurio adresą pateiksite VMI, Sodrai ar kitoms institucijoms.

Mokestis už mūsų suteikiamą įmonės registracijos adresą naujai ar senai įmonei yra vienkartinis arba metinis, o adresas suteikiamas metams arba visam laikui Vilniaus mieste (5 variantai), Kauno mieste (4 variantai), bei Klaipėdos mieste (3 variantai) arba kituose Lietuvos miestuose bei kaimuose, taip pagreitinamas įmonės steigimo ir registravimo laikas.

Įmonės registracijos adresą galima pakeisti. Jei jau turite veikiančią įmonę ir norite pakeisti įmonės registracijos adresą į kitą, arba norite jį įsigyti iš mūsų – kreipkitės telefonu +370 644 444 69 ir mūsų specialistai visada maloniai padės ir aprodys galimus Jūsų naujos įmonės namus t.y. kur bus pakeistos įmonės adresas registravimui. Jeigu Jums nepavyksta pasikeisti įmonės registracijos adreso, tai mes galime tai atlikti už Jus arba padėti atlikti visą procedūrą.

Daugiau informacijos:

Virtualaus biuro paslaugos Jūsų įmonei:
Juridinis įmonės registracijos adresas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose – suteikiamas ribotam laikotarpiui už vienkartinį metinį mokestį;
Pašto dėžutė Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose (priimame ir registruotus pašto laiškus ar siuntas).
Virtualaus vadybininko-asistentės paslaugos;
Virtualios administratorės – sekretorės paslaugos: korespondencijos priėmimas, informavimas apie gautas siuntas, korespondencijos persiuntimas Jums registruotu laišku (už papildomą mokestį) arba skenavimas ir persiuntimas elektroniniu paštu, informacija apie korespondenciją teikiama lietuvių, rusų, lenkų, anglų, vokiečių, ispanų, italų, portugalų, norvegų, švedų, danų, suomių ir prancūzų kalbomis. Suteikiame konfidencialumą: garantuojame visišką konfidencialumą, jeigu į Jus norėtų kreiptis nepageidaujami asmenys ar institucijos (inspekcijos, antstoliai, skolų išieškotojai ir kt.).

Gaunamos korespondencijos persiuntimas elektroniniu būdu (kai klientas sutinka, kad jo korespondencija būtų atplėšta ir korespondencijos persiuntimas paštu kartą per savaitę arba mėnesį. 2016 metais įsigaliojus Gyvenamosios Vietos Deklaravimo įstatymo pataisoms, mūsų kolektyvas nuo 2016-01-01 siūlo ir fiziniams asmenims, gyvenantiems Lietuvoje ar užsienyje, deklaruoti savo gyvenamąją vietą Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Daugiau informacijos apie fizinių asmenų gyvenamosios vietos deklaravimą telefonu +370 644 444 69 arba parašę el.paštu INFO@OFISAS.LT.

Teikiame didžiausią įmonių registravimo adresų pasiūlą Lietuvoje!
Nuolat turime apie 30 registravimo vietų ir adresų įmonėms bei fiziniams asmenims, bei nuolatos jas papildome! Galimos įmonės registracijos adreso ir gyvenamosios vietos deklaravimo vietos Lietuvoje ir užsieniečiams.

Įmonės registracijos adresas Vilniuje nuo 19 Eur

Vilnius yra Lietuvos sostinė, todėl dauguma įmonių mielai steigia savo verslo atstovybes, biurus, buveinės adresus ir registracijos adresus Vilniuje. Todėl mes pasirūpinome, kad Jūs gautumėte vieną iš didžiausių pasirinkimų įmonės registracijos adresų Vilniuje. Mūsų siūlomi adresai Vilniuje ir Vilniaus rajone yra ir su siuntų priimimu, ir su registruotų laiškų atsiimimu, tačiau galime pasiūlyti ir registracijos adresų be pašto dėžutės ar be virtualių administratorės paslaugų. Taip pat galime pakabinti pašto dėžutę su Jūsų įmonės atributika pasirinktame įmonės adrese. Mūsų Vilniuje turimi adresai yra mūsų nuosavybė, todėl galime per itin trumpą laiką paruošti Jums dokumentus ar pasirašyti Registrų centre elektroniniu parašu per 15 min.

Įmonės registracijos adresas Vilniuje ir Vilniaus rajone: Semenavičiaus g., Pietario g., Gedimino pr., Polocko g., Veprių g., Krivių g., Pylimo g., Žirgų g., Vydūno g. ir Sezemano g. Daugiau informacijos apie kainas rasite čia.
Kreipkitės telefonu +370 644 444 69 arba parašę el.paštu info(a)ofisas.lt.

Įmonės registracijos adresas Kaune nuo 19 Eur

Kaunas yra Lietuvos laikinoji sostinė ir antras pagal dydį Lietuvos miestas, todėl dauguma įmonių ne retai registruoja įmones Kaune. Todėl mūsų įmonė pasirūpino, kad Jūs gautumėte vieną iš didžiausių pasirinkimų įmonės registracijos adresų Kaune. Mūsų siūlomi adresai Kaune yra su ir be siuntų priimimu, tačiau galime pasiūlyti registracijos adresą Kaune ir be pašto dėžutės arba pakabinti pašto dėžutę tik Jūsų įmonei! Mūsų Kaune turimi adresai yra mūsų nuosavybė, todėl galime per itin trumpą laiką paruošti Jums dokumentus notarui ar pasirašyti Registrų centre elektroniniu parašu per 15 min.

Įmonės registracijos adresas Kaune: Chemijos pr., Laisvės al., Partizanų g., Taikos g. ir Islandijos pr. Daugiau informacijos apie kainas rasite čia.
Kreipkitės telefonu +370 644 444 69 arba parašę el.paštu info(@)ofisas.lt.

Įmonės registracijos adresas Klaipėdoje nuo 19 Eur

Klaipėda yra Lietuvos uostamiestis ir trečias pagal dydį Lietuvos miestas, todėl dauguma transporto ir logistikos įmonių registruoja įmones Klaipėdoje. Todėl mūsų įmonė pasirūpino, kad Jūs gautumėte vieną iš didžiausių pasirinkimų įmonės registracijos adresų Klaipėdoje. Mūsų siūlomi adresai Klaipėdoje yra su ir be pašto dėžutės funkcija. Mūsų Klaipėdoje turimi adresai yra mūsų nuosavybė, todėl galime per itin trumpą laiką paruošti Jums dokumentus notarui ar pasirašyti elektroniniu parašu per 15 min.

Įmonės registracijos adresai Klaipėdoje: Minijos g., Mokyklos g., Baltijos pr. ir H.Manto g. Daugiau informacijos apie kainas rasite čia.
Kreipkitės telefonu +370 644 444 69 arba parašę el.paštu info@ofisas.lt.

Kaip užsisakyti įmonės registracijos adreso paslaugą?

Greičiausias būdas užsakyti įmonės registracijos adresą yra padaryti pavedimą tiesiogiai į įmonės UAB „IT sprintas“ sąskaitą LT967300010137914189 ir PAVEDIMO PASKIRTYJE nurodant miestą ir gatvę iš sąrašo kuriame norite registruoti įmonės buveinę bei savo el.pašto adresą, tada Jums sistema automatiškai į Jūsų el.paštą atsiųs registracijos adreso duomenis: adresą, unikalųjį numerį ir saviniko duomenis, kuriuos Jums reikia susivesti į Registrų centro savitarną. Kitas būdas yra tiesiog mums paskambinti telefonu +370 644 444 69 arba parašyti el.paštu info@ofisas.lt ir mūsų kolegos Jums suteiks visą reikiamą informaciją.

Kituose miestuose ir kaimo vietovėse esantys registracijos adresai:

Vilniuje – Pietario g., Gedimino pr., Polocko g., Krokuvos g., Krivių g., Pylimo g.,
Vilniaus rajone – Žirgų g. Raudondvaris;
Kaune –
Partizanų g., Laisvės al., Chemijos pr., Taikos g. ir Islandijos prospektas;
Klaipėdoje – Šilutės pl., Taikos prospektas, Minijos g., Mokyklos g. ir H.Manto g., Baltijos prospektas;

Alytaus r.;
Šalčininkų r. – kaimo vietovėje, administracinės paskirties patalpose;
Šakių r. – kaimo vietovėje, administracinės paskirties patalpose;
Šiauliuose – Tilžės g.;
Panevėžyje – Marijonų g.;
Radviliškio r. – kaimo vietovėje registracijos adresas įmonei administracinės paskirties patalpose;
Raseinių r. – Ariogala;
Kelmės r.;
Lazdijų r.;
Utenoje Basanavičiaus g., Maironio g. ir Utenos raj., Pakalnių km.;
Ukmergės r. – kaimo vietovėje, administracinės paskirties patalpose;

turime ir kituose miesteliuose patalpų, todėl smulkesnę informaciją suteiksime telefonu arba el.paštu. Daugiau informacijos apie įmonės registracijos adresą kaimo vietovėse:

Kreipkitės telefonu +370 644 444 69 arba el.paštu: INFO@OFISAS.LT.
Kitos įmonės registracijos adresui tinkančių patalpų adresai ir savivaldybės, kuriose galime Jums suteikti adresus:

Įmonės registracijos adresas Akmenės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Alytaus miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Alytaus rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Anykščių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Birštono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Biržų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Druskininkų savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Elektrėnų savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Ignalinos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Jonavos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Joniškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Jurbarko rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kaišiadorių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kalvarijos savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kauno miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kauno rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kazlų Rūdos savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kėdainių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kelmės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Klaipėdos miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Klaipėdos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kretingos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kupiškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Lazdijų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Marijampolės savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Mažeikių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Molėtų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Neringos savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Pagėgių savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Pakruojo rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Palangos miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Panevėžio miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Panevėžio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Pasvalio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Plungės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Prienų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Radviliškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Raseinių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Rietavo savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Rokiškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Skuodo rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šakių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šalčininkų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šiaulių miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šiaulių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šilalės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šilutės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Širvintų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Švenčionių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Tauragės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Telšių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Trakų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Ukmergės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Utenos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Varėnos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Vilkaviškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Vilniaus miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Vilniaus rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Visagino savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Zarasų rajono savivaldybėje.

Išsamią įmonės registracijos ir buveinės adreso keitimo procedūrą rasite čia: https://www.ofisas.lt/imones-registracijos-adresas-vilniuje-kaune-klaipedoje/kaip-pakeisti-imones-registracijos-ir-buveines-adresa/.