ĮMONĖS REGISTRACIJOS ADRESAS

Įmonės registracijos adresas Jūsų įmonei:

Registruojant bet kokios rūšies juridinį asmenį arba įmonę būtina nurodyti jos įmonės registracijos adresą arba adresą įmonės buveinei. Jei nekilnojamas turtas, kuriame norima registruoti įmonę priklauso ne steigėjui, o kitam savininkui, arba yra užstatytas bankui, tada reikia gauti patalpų savininko sutikimą. Mūsų įmonės darbuotojai pagelbės ir paaiškins visus niuansus susijusius su įmonės registracijos adresu ir sutikimu jį naudoti. Paskambinkite mums +370 644 444 69!

Jei neturite vietos, kur galima registruoti naująją įmonę, mūsų kompanija gali padėti išspręsti ir šią problemą. Už atitinkamą kainą suteikiame įmonės registracijos adresą Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje galime surasti net ir komercinės paskirties patalpas, sutvarkome reikalingus leidimus. Pagal atskirą susitarimą, galime rasti adresus ir kituose Lietuvos miestuose, o taip pat kiekvienu mūsų suteiktu adresu galėsite gauti visą Jums siunčiamą pašto krespondenciją, siuntas, dokumentus ar net registruotus laiškus. Mūsų suteikiami registracijos adresai įmonėms yra mūsų nuosavybė, todėl nėra įkeisti bankui ar kitai finansinei institucijai ir neturi jokių hipotekos įrašų. Registracijos adresus galite užsiregistruoti pas mus tik per vieną darbo valandą, paskambinę mums į biurą/ofisą.

▼ Jei įmonę steigiate elektroniniu būdu Registrų centro savitarnos sistemoje, sutikimą registruoti Jūsų įmonę mūsų patalpose pasirašysime el. parašu.
▼ Jei naują įmonę registruojate su notaro tvirtinimu arba keičiate senos įmonės buveinės adresą rengdami popierinę JAR-1 formą, įteiksime tradicinį sutikimą popierinėje formoje.

Svarbu:

Įmonės registracijos adresas – tai oficialus įmonės adresas naudojamas oficialių įstaigų registruose. Jis neprivalo sutapti su Jūsų biuru, padaliniu, ar darbo vieta. Visada galite įsigyti atskirą pašto dėžutę korespondencijai, ar turėti biurą, kurio adresą pateiksite VMI, Sodrai ar kitoms institucijoms.

Mokestis už mūsų suteikiamą įmonės registracijos adresą naujai ar senai įmonei yra vienkartinis, o adresas suteikiamas visam laikui Vilniaus mieste centre, Kauno mieste, bei Klaipėdoje arba kituose Lietuvos miestuose, taip pagreitinamas įmonės steigimo ir registravimo laikas.

Įmonės registracijos adresą galima pakeisti. Jei jau turite veikiančią įmonę ir norite pakeisti registracijos adresą į kitą, arba norite jį įsigyti iš mūsų – kreipkitės telefonu +370 644 444 69 ir mūsų specialistai visada maloniai pagelbės ir aprodys galimus Jūsų naujos įmonės namus t.y. kur bus įmonės adresas registravimui.

Daugiau informacijos:

Virtualaus biuro paslaugos Jūsų įmonei:
Juridinis įmonės registracijos adresas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose – suteikiamas neribotam laikotarpiui už vienkartinį mokestį;
Pašto dėžutė Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose (priimame ir registruotus pašto laiškus ar siuntas).
Virtualaus vadybininko paslaugos;
Virtualios administratorės – sekretorės paslaugos: korespondencijos priėmimas, informavimas apie gautas siuntas, korespondencijos persiuntimas Jums registruotu laišku (už papildomą mokestį) arba skenavimas ir persiuntimas elektroniniu paštu, informacija apie korespondenciją teikiama lietuvių, rusų, lenkų, anglų, vokiečių, ispanų, italų, portugalų, norvegų, švedų, danų, suomių ir prancūzų kalbomis. Suteikiame konfidencialumą: garantuojame visišką konfidencialumą, jeigu į Jus norėtų kreiptis nepageidaujami asmenys ar institucijos (inspekcijos, antstoliai, skolų išieškotojai ir kt.). Gaunamos korespondencijos persiuntimas elektroniniu būdu (kai klientas sutinka, kad jo korespondencija būtų atplėšta ir korespondencijos persiuntimas paštu kartą per savaitę arba mėnesį.2016 metais įsigaliojus Gyvenamosios Vietos Deklaravimo įstatymo pataisoms, mūsų kolektyvas nuo 2016-01-01 siūlo ir fiziniams asmenims, gyvenantiems Lietuvoje ar užsienyje, deklaruoti savo gyvenamąją vietą Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Daugiau informacijos apie fizinių asmenų gyvenamosios vietos deklaravimą telefonu +370 644 444 69.

Teikiame didžiausią įmonių registravimo adresų pasiūlą Lietuvoje!
Turime apie 50 registravimo vietų ir adresų įmonėms, bei nuolatos jas papildome! Galimos įmonės registracijos adreso ir gyvenamosios vietos deklaravimo vietos Lietuvoje užsieniečiams.

Įmonės registracijos adresas Vilniuje

Vilnius yra Lietuvos sostinė, todėl dauguma įmonių mielai steigia savo atstovybes, biurus, buveinės adresus ir registracijos adresus Vilniuje. Todėl mes pasirūpinome, kad Jūs gautumėte vieną iš didžiausių pasirinkimų įmonės registracijos adresų Vilniuje. Mūsų siūlomi adresai Vilniuje ir Vilniaus rajone yra ir su siuntų priimimu, ir su registruotų laiškų atsiimimu, tačiau galime pasiūlyti ir registracijos adresų be pašto dėžutės ar be virtualių administratorės paslaugų. Mūsų Vilniuje turimi adresai yra mūsų nuosavybė, todėl galime per itin trumpą laiką paruošti Jums dokumentus ar pasirašyti elektroniniu parašu.

Įmonės registracijos adresai Vilniuje: Semenavičiaus g., Pietario g., Gedimino pr., Polocko g., Krokuvos g., Krivių g., Pylimo g., Žirgų g., Vydūno g. ir Sezemano g. Kreipkitės telefonu +370 644 444 69.

Įmonės registracijos adresas Kaune

Kaunas yra Lietuvos laikinoji sostinė ir antras pagal dydį Lietuvos miestas, todėl dauguma įmonių ne retai registruoja įmones Kaune. Todėl mūsų įmonė pasirūpino, kad Jūs gautumėte vieną iš didžiausių pasirinkimų įmonės registracijos adresų Kaune. Mūsų siūlomi adresai Kaune yra su ir be siuntų priimimu, tačiau galime pasiūlyti registracijos adresą Kaune ir be pašto dėžutės. Mūsų Kaune turimi adresai yra mūsų nuosavybė, todėl galime per itin trumpą laiką paruošti Jums dokumentus notarui ar pasirašyti elektroniniu parašu.

Įmonės registracijos adresai Kaune: Partizanų g., Taikos g. ir Islandijos pr. Kreipkitės telefonu +370 644 444 69.

Įmonės registracijos adresas Klaipėdoje

Klaipėda yra Lietuvos uostamiestis ir trečias pagal dydį Lietuvos miestas, todėl dauguma transporto ir logistikos įmonių registruoja įmones Klaipėdoje. Todėl mūsų įmonė pasirūpino, kad Jūs gautumėte vieną iš didžiausių pasirinkimų įmonės registracijos adresų Klaipėdoje. Mūsų siūlomi adresai Klaipėdoje yra su ir be pašto dėžutės funkcija. Mūsų Klaipėdoje turimi adresai yra mūsų nuosavybė, todėl galime per itin trumpą laiką paruošti Jums dokumentus notarui ar pasirašyti elektroniniu parašu.

Įmonės registracijos adresai Klaipėdoje: Minijos g., Mokyklos g. ir H.Manto g. Kreipkitės telefonu +370 644 444 69.

Kituose miestuose esantys adresai:

Vilniuje – Semenavičiaus g., Pietario g., Gedimino pr., Polocko g., Krokuvos g., Krivių g., Pylimo g., Žirgų g., Vydūno g. ir Sezemano g. Semenavičiaus g. 2;
Kaune –
Partizanų g., Taikos g. ir Islandijos prospektas;
Klaipėdoje – Taikos prospektas, Minijos g., Mokyklos g. ir H.Manto g.
Klaipėdoje – Baltijos prospektas;
Šiauliuose – Tilžės g.;
Panevėžyje – Marijonų g.;
Paliepiai, Raseinių r. greta Ariogalos;
Kelmė
Anykščiuose, Dabužių k.;
Utenoje ir Utenos raj., Pakalniai;
Laibgaliai, Kauno r.

Kreipkitės telefonu +370 644 444 69. Kitos įmonės registracijos adresui tinkančių patalpų adresai ir savivaldybės, kuriose galime Jums suteikti adresus:

Įmonės registracijos adresas Akmenės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Alytaus miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Alytaus rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Anykščių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Birštono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Biržų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Druskininkų savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Elektrėnų savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Ignalinos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Jonavos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Joniškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Jurbarko rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kaišiadorių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kalvarijos savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kauno miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kauno rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kazlų Rūdos savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kėdainių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kelmės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Klaipėdos miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Klaipėdos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kretingos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Kupiškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Lazdijų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Marijampolės savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Mažeikių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Molėtų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Neringos savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Pagėgių savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Pakruojo rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Palangos miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Panevėžio miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Panevėžio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Pasvalio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Plungės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Prienų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Radviliškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Raseinių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Rietavo savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Rokiškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Skuodo rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šakių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šalčininkų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šiaulių miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šiaulių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šilalės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Šilutės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Širvintų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Švenčionių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Tauragės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Telšių rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Trakų rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Ukmergės rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Utenos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Varėnos rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Vilkaviškio rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Vilniaus miesto savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Vilniaus rajono savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Visagino savivaldybėje;
Įmonės registracijos adresas Zarasų rajono savivaldybėje.